Genel Başkan Çivi, Marmara’ya Çıkarma Yaptı

Ziyaretlerde Çivi’ye Haksen Hukuk Koordinatörü Asuman Bozoğlu ile Büro Hak-Sen Genel Mali Sekreteri Köksal Kızılcı eşilik ettiler.

19 Ocak 2015 günü sabah erken satte Ankara’dan hareket eden heyet, Bolu’da kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ettikten sonra Gölcük’e geçtiler. Gölcük’te bulunan Büro Hak-Sen, Eğitim Hak-Sen, Sağlık Hak-Sen ve Toç Hak-Sen İlçe temsilcileriyle birlikte kurum ziyaretleri yapan Haksen Genel Başkanı Ayhan Çivi, İlçe Temsilcileriyle yaptığı
değerlendirme toplantısının ardından İstanbul’a hareket etti.

20 Ocak 2015 günü sabah Türkiye İstatistik Kurumu İstanbul Bölge Müdürlüğünde düzenlenen toplantıya katılan Çivi, Eyüp Hükmet Konağı , Gaziosmanpaşa Hükümet Konağı ve İstanbul Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Öğleden sonra TÜİK İstanbul Bölge Müdürlüğü Küçükçekmece Hizmet Binasında düzenlenen toplantıda konuşan Çivi, Bağcılar’da kamu çalışanlarıyla sohbet toplantısına katıldı.

21 Ocak 2015 sabah İstanbul Meteoroloji Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Çivi, TÜİK İstanbul Bölge Müdürlüğü Maltepe Hizmet Binasında üyelerle bir araya geldi.

Çivi, öğleden sonraki bölümde, Fatih Mal Müdürlüğü ve İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünü ziyaretinin ardından Tekirdağ’a hareket etti.

22 Ocak 2015 sabahı Tekirdağ SGK İl Müdürlüğü ve Defterdarlığı ziyaret eden Çivi, Tekirdağ Valisi sayın Ali Yerlikaya ile görüşmesinin ardından Adliye ve İl Tarım Müdürlüğünde görüşmeler yaptı.

Akşam Tekirdağ’da görev yapan sendika temsilcileriyle toplantı yapan Çivi, yapılacak çalışmalar ve yöntemler hakkında temsilcilerle görüş alışverişinde bulundu.

23 Ocak 2015 sabahı Tekirdağ Meteoroloji Müdürlüğü ve Gümrük Müdürlüğünü ziyaret eden Çivi, Tekirdağ’dan Çorlu’ya hareket etti.

Çorlu’da SGK ve İşkur Müdürlüklerini ziyaretin ardından Çerkezköy SGK Müdürlüğünde çalışanlarla sohbet eden Çivi, öğleden sonra Kırklareli Valisi sayın Esengül Civelek’i makamında ziyaret etti.

Valilik personeli ile yapılan görüşmenin ardından programı tamamlayan heyet Ankara’ya hareket etti.
Eklenme : 29 Ocak 2015
Bugün Tekil Okunma : 0
Toplam Tekil Okunma : 136

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : GMK Bulvarı 40/2 Kat 2 Maltepe / ANKARA - Telefon : (0312)2290325 - Faks : (0312)2290326