Toç Hak-Sen Olağan Genel Kurul

TOÇ HAKSEN YÖNETİMİ;

1. Necmettin AKARSLAN
2. Hüseyin BAYKAL
3. Umut Kurtuluş YUNA
4. Ali SEÇKİN
5. Engiz KILINÇ
6. Kenan YURTSEVER
7. Serdal TAŞKAYA
8. Mahmut SAYIN
9. İhsan ÖZGÜN
10.Murat ÇELİK
11.Fuat Nejat GÜLŞEN
12.Özcan GÜLMEZ
13.Elif Baykal ÇEVİK
14.Ali SEVRİM
15.Erdal YÜKSEL
16.Cemalettin ÇEBİ
17.Mustafa ATLI
18.İdris ÇETİNBOLAT
19.Özenç ÖZKAN
20.Hacı Ömer YALÇIN
21.Erkan GÜR
22.Memet Yaşar AKAY
23.Hüseyin KARACA
24.Uğur KILIÇARSLAN
25.Şaban KARABEK
26.Cemalettin KILIÇ

Sendikamızın Ankara Bera Otelde gerçekleşen 28-29.01.2017 tarihindeki Olağan Genel Kurulda yönetime seçilen arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Daha önce yönetimde olan arkadaşlarada teşekkür ediyorum. Genel Başkan=Üye ve Üye=Genel Başkan anlayışımızla aynı şekilde sendikal mücadelemize devam ediyoruz. Sendikalarımızın bütün üyelerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Olağan Genel Kurulumuzun, Devletimize, Milletimize, Sendikamız ve tüm çalışanlarımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kurulduğu günden beri HAK ve EMEK temelinde vermiş olduğumuz mücadele ile Türkiye’de saygın bir yer edinen sendikamızın bu saygınlığı kazanmasında emeği geçen HAKSEN AİLESİ’ne saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Haksen ailesi hiçbir zaman bireysel menfaat peşinde koşmadı. Haksen ailesi, her türlü baskı zulme karşı sendikamıza sahip çıkarak, sendikal mücadelemizi sürdürmeye devam etmektedir. Gelinen nokta yaşanan olaylar ne kadar doğru iş yaptığımızı göstermektedir.

Dünyamız çok hızlı bir küreselleşme süreci yaşıyor, bu süreci kavrayamayan ülkeler doğal olarak bundan zarar görüyor. Ülkeler zenginliklerini kaybediyor, bölünmeye parçalanmaya sürükleniyor.
Toplumunu geliştiren, bilgilendiren insanını ayrıştırmayan insanına değer veren ülkeler ancak ayakta kalabiliyor. İNSANINI YAŞATKİ DEVLET YAŞASIN. (Şeyh Edebali)

Dünyanın bir çok demokratik ülkesinde, bir kişinin her hangi bir göreve getirilmesi “fırsat eşitliği” temelindedir. Haksen olarak fırsat eşitliğini savunduk savunmaya kararlılıkla devam edeceğiz.
Fırsat Eşitliği; İşe girişte, görevde yükselmede, atamalarda, kamunun tüm işlerinde; hiçbir kişiye, aileye veya zümreye ayrıcalık tanınmamasıdır.

•Zayıfın hakkını kolaylıkla alamadığı bir millet şerefli olamaz. Hadis-i Şerif
Eklenme : 31 Ocak 2017
Bugün Tekil Okunma : 0
Toplam Tekil Okunma : 206

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : GMK Bulvarı 40/2 Kat 2 Maltepe / ANKARA - Telefon : (0312)2290325 - Faks : (0312)2290326